درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات فیلم آموزشی
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 209265
رتبه:4
611
256
28
1198
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

نقد و بررسی بازی Vampyr

تاریخ 11 ماه قبل
نظرات 3
بازدیدها 240
در این ویدیو نقد و بررسی بازی Vampyr را داریم. بازی ای که تقریبن از هیچ لحاظ ازش خوشم نیومد و هیچ نکته جالبی که انگیزه ایجاد کنه که بازی رو تموم کنم یا ازش لذت ببرم نداشت . بیشتر مثل این بود که یک نفر یک داستان کاراگاهی با حضور ومپایرها نوشته بود و یک نفر دوست داشته اون رو به فضای حماسی ببره و با لحن حماسی اون رو بخونه و این وسط یکی هم گفته میگم بیاین این ترکیب رو تبدیل به بازی کنیم !
خیلی از مناظر محیطی من رو یاد PS1 مینداخت و حتی بازیهایی مثل Dark محیط قانع کننده تری ارائه می کردند و در آنها بیشتر احساس می کردید نقش یک خون آشام را در یک بازی خون آشامی حداقل دارید و لی در این بازی بیشتر این حس را دارید که یک دکتر هستید که هر از گاهی باید روی دشمنان شیرجه بزنید و خونشان را بخورید .
نکته فوق العاده منفی بعدی دیالوگهای خیلی خیلی طولانی و خسته کننده هست که فکر کنم خود سازندگانش آنقدر به این موضوع آگاهی داشتند که برای انجام آنها امتیاز تخصیص داده اند و خیلی از آن مکالمات شما را یاد فیلمهای گیشه ای می اندازد "تو اونو کشتی ! چرا ؟ برای چی ؟" و یک عالمه از این دیالوگهای کلیشه ای .
موسیقی که به کل هیچ حرفی برای گفتن نداره حتی گاهی نمیشه اسمش رو گذاشت موسیقی. حتی پایان بازی هم به گونه ای نیست که بگویید خب حداقل آخرش جالب تموم شد.
در حال حاضر بین بازیهای سال 2018 این بدترین بازی میتونه باشه.
 بازی Vampyr بازی ومپایر بازی خون آشام بازی ترسناکبرچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
  • :)
  • دو روز بیشتر دوام نیاوردم در جا حذفش کردم واقعا با حرفات موافقم حیفه اون ترافیکی ک هدر دادم
  • دقیقا منم همینو به خودم گفتم که حیف ترافیکی که برای دانلودش رفت :))

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید