درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
دوره های مرتبط

ویدیوهای پیشنهادی

نقد و بررسی بازی The Forest

0 نظرات
222 بازدیدها
این ویدیو رایگان است و می توانید هم اکنون آن را دریافت کنید
چندوقت بود که توی فکر بودم که جای یک بازی خلاقانه و مهیج توی دنیای بازی خالیه. یک بازی که تکراری نباشه و درعین حال حالت چالشی داشته باشه یه نوآوری مثل فیلم The Exam توی دنیای فیلم که برای من حیرت آور بود و با اینکه کل فیلم در یک اتاق اتفاق افتاد ولی خیلی از فیلمش لذت بردم و در حین بیان همین مطلب به دوستم بودم که چشمم به عنوان بازی The Forest افتاد. به قول قدیمیا کاش چیز دیگه خواسته بودم . یک بازی که واقعا لذت بردم در حدی خوب بود که میدونستم به احتمال زیاد چندبار این بازی رو بازی خواهم کرد و برای همین پیش از پایان بازی با خودم عهد کردم بعد از تموم شدنش دیگه سمت این بازی نرم تا کارهای سایت روی روال بیفته ...

چرا انقدر بازی The Forest برام جذاب بود ؟ اول از همه گرافیک حتی با باگهایی که داشت فوق العاده محیط رو برای شما واقعی می کرد . صداگذاریش محشر بود و اگر شب در جنگل پرسه بزنید یا در غارهای تاریک بدون روشنایی چند لحظه ساکت بنشینید حتما ترس شما رو فرا می گیره خود من در طی مدت بازی دو سه باری از ترس از جام پریدم ! شما امکان ساخت ابزار دارید و تقریبن هر خلاقیتی به ذهن میرسه در بازی هست بطور مثال اگر از شما بپرسند "اگر در یک جزیره متروکه باشید چه می کنید ؟" مثل فیلمها به فکر آتش روشن کردن با چوب ، ساخت نیزه ، تیرکمان و کلبه می افتید. در بعضی موارد البته سازندگان بازی دلشان رحم آمده و فندکی با گاز نامحدود و یک تبر بهتان داده اند ولی تیرکمان ، گرز یا نیزه میسازید ، کوکتل مولوتوف درست می کنید و درضمن شما گشنه می شوید ، تشنه می شوید و در طی روز باید این نیازها را برآورده کنید حالا یا ماهی می گیرید یا برای خرگوشها تله می گذارید یا آهو شکار می کنید یا کشاورزی می کنید یا در جنگل می گردید و گیاهخواری می کنید... برای اسکان ، می توانید یک سرپناه درست کنید یا یک کلبه یا خانه شناور روی آب بسازید یا حتی یک قلعه !! که البته بستگی دارد چقدر بخواهید وقت صرف کنید. البته ساخت و ساز شما محدود به نیازهای اولیه نیست و می توانید قفسه ، لوسر و حتی زیپ لاین هم درست کنید.

پایان بازی به هیچ وجه برایتان قابل پیش بینی نیست و پایان انتخابی جالبی هم دارد و بطور خلاصه واقعن لذت می برید. البته در این نسخه که من دانلود کردم دو باگ عجیب بود یکی نبودن راکونها در بازی درصورتی که برای ساخت پالتو لازم بود و دیگری گذر برخی موجودات و دشمنان، از دیوارهای من و ظهورشان در داخل منطقه ای که من دورش دیوار کشیده بودم.

راستی بازی را می توانید چندنفره بازی کنید ولی یادتان باشد که این بازی آسونی نیست.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow