درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات فیلم آموزشی
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 209265
رتبه:4
611
256
28
1198
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

نقد و بررسی فارسی بازی EVE

تاریخ 14 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 345
این بازی به معنای واقعی در وسعت کهکشان ساخته شده . جهانی که در آن بازی می کنید شامل منظومه های زیادی هست . گرافیک اگرچه در خصوص مدلها کمی مصنوعی است و طبیعی جلوه نمی کند ولی محیط بسیار چشمگیری دارد . شما از هیچ شروع می کنید درست مثل فیلمهای گلادیاتوری ابتدا باید با سفینه ای ابتدایی به جمع آوری سنگهای کهکشانی کنید و با انجام ماموریتها و بالا بردن مهارتهایتان به سفینه های قدرتمند دست پیدا کنید و آنها را به سلاحهای پیشرفته مجهز کنید و ...این بازی از آن دسته بازیهایی هست که نمی توانید در خلال آن به بازیهای دیگر هم بپردازید و جزو قسمتی از زندگی شما می شود و البته درصورتی که بخواهید تفننی بازی کنید به جایی نمی رسید چون قدرت در این بازی در تشکلهاست و درصورت عدم فغال بودن شما در تشکلهای قدرتمند راه پیدا نمی کنید و نابود می شوید.منوهای بازی در ابتدا کمی ترسناک و پیچیده بنظر می رسد ولی بعد از کنی بازی متوجه می شوید بدون شک طراح آن خودش یک گیمر حرفه ای بوده و با وجود زیرمنوهای زیاد ، به سادگی در یاد می مانند.

اگر سفینه شما متلاشی شود بازگشتی ندارد و چیزهایی که به آن افزوده بودید جزو غنائم دشمن می شود ولی بعد از مدتی بازی به خودتان می آیید و می بینید تعداد سفینه هایتان انقدر زیاد است که کم و زیاد شدن یکی دو سفینه زیاد مهم نیست ولی یک چیز در این بازی حتمی است "اگر چیزی نابود شود درست مثل دنیای واقعی ، قابل بازگشت نیست".موسیقی بازی خواب آور هست و بخصوص در قسمتهایی که کارهای یکنواختی مانند حفاری سنگها انجام می دهید به خمیازه می کشد. منفی ترین نکته در این بازی نقش پول واقعی خرج کردن هست. پول بپردازید خیلی قوی می شوید (در حقیقت بازی ابتدا پولی بوده و بعدا رایگان شده ... تا حدی رایگان... می تونید بازی کنید ولی بدون شک در شرایط برابر کسی که پول خرج کرده شما را قورت می دهد) سرعت پیشرفتتان نزدیک به دو برابر می شود و آیتمها و سفینه هایی خواهید داشت که بازیکنان رایگان ، به این راحتی نمی توانند به دست آورند.

گیم بازی EVE ایو سفینه بازی فضایی سفینه جنگی

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید