درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات فیلم آموزشی
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 209235
رتبه:4
611
256
28
1198
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

معرفی و بررسی بازی ایرانی عصر پادشاهان

تاریخ 18 ماه قبل
نظرات 1
بازدیدها 296
دیدن یک بازی آنلاین ایرانی باعث شد توجهم بهش جلب بشه. امیدوار بودم بازی ای ببینم بهتر از امثال تراوین که به پول وابستگی زیادی داره ولی متاسفانه بدتر بود که بهتر نبود ! بازی وقتی وابسته به پول بشه دیگه تفریح نیست و بیشتر جنبه قمار پیدا میکنه و هرچی تاثیر پول در روند بازی بیشتر بشه ، لذت بازی و رقابت بر سر مهارت جای خودشون رو بیشتر به "کی بیشتر پول خرج کرده" میده و این جالب نیست و بهتره پول فقط کمی آپشنها رو تغیر بده و نه قدرت بازیکن رو، چون به این ترتیب دیگه لزومی نداره بازی کنید میتونید همون اول بگید اونایی که پول بیشتری دادن از الان برنده هستن.

اگرچه در ظاهر نمایش بازی خلاقیت به کار رفته و ظاهر قشنگی براش طراحی شده ولی نیروها ، ساختمانها و میشه گفت بیشتر بازی یک کپی از بازیهایی مثل تراوین هست . بطور مثال نیروهایی مثل مهاجر ، مشاور ، منجنیق ، دژکوب و نیزه دار... بازیهای جانبی مثل اتلو و دوز ابتکار جالبی بود و اینکه میتونه در بازی تاثیر داشته باشه ولی از طرفی هم وقت بیشتری ازتون می گیره.درکل : بازی کردن بصورت رایگان و یا با هزینه کم هرچند هم مهارت در استراتژی داشته باشید فایده ای ندارد و در مدت کوتاهی تسلیم افرادی می شوید که پول بیشتری خرج کرده اند چون تفاوت خیلی زیادی بین آپشنهای پولی و رایگان وجود داره هم از نظر منابع و هم از نظر تولید نیرو که همین دوتا تفاوت زیادی در قدرت یک بازیکن در بازی استراتژیکی ایجاد میکنه.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید