درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 208959
رتبه:4
607
256
28
1192
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

6 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - ماموریتها (Quests)

تاریخ 11 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 511
بعد از انتخاب کاراکترتان و ورود به بازی ، بسته به نژاد و فرقه ای که انتخاب کردید، وارد محیط شروع بازی برای آن نژاد می شوید و یکی از کاراکترهای بازی با یک علامت تعجب در بالای سرش را می توانید در تصویر ببینید. کاراکترهایی که بالای سرشان این علامت تعجب زردرنگ (نارنجی ؟) را دارند ، برای شما ماموریت ایجاد می کنند که البته می توانید آنها را انتخاب یا رد کنید و یا حتی اگر انتخاب کردید هم بعد می توانید آن ماموریت را لغو کنید (در پست بعدی بیشتر توضیح می دهم) در عکس پایین یک نمونه از این کاراکترهای NPC (None Player Character) را می بینید.

آموزش بازی World of Warcraft Online وارکرفت


بعد از کلیک روی این کاراکترها و انتخاب گزینه های موجود ، صفحه ای مانند این شکل دیده می شود

راهنمای ماموریتهای بازی


با کلیک روی گزینه Accept ماموریت را می پذیرید و در سمت راست تصویر ، زیر نقشه کوچک ، آن ماموریت اضافه می شود. در انیجا چند نکته را خوب هست بدانیم : شما تا چندین ماموریت در حال انجام می توانید داشته باشید / بعد از انجام ماموریتها ، کنار آنها علامت سوالی دیده می شود و این یعنی ماموریت را انجام داده اید و بالای سر شخصی که باید پایان ماموریت را به او اعلام کنید (گاهی جای شخص عوض می شود و یا به شخص دیگری باید مراجعه کنید) بجای علامت تعجب، علامت سوال خواهید دید.

همانطور که در عکس بالا دیدید ، صفحه باز شده چند قسمت دارد : قسمت اول ماجرای ماموریت شما را بطور مفصل نوشته ، قسمت دوم خلاصه ماموریت شماست (گاهی اگر قسمت اول را نخوانید ممکن هست نتوانید ماموریت را انجام دهید چون نکته ای مانند مکان ماموریت یا مراجعه به شخصی در آن ذکر شده که در خلاصه نیست) و بعد از آن پاداش شما نوشته شده که می تواند پول ، آیتم ، یا تجربه (که برای بالا رفتن سطحتان لازم دارید) باشد.

بعد از بستن این صفحه ، با کلیک رو عنوان هر ماموریت که همانطور که گفتم در سمت راست اضافه می شود ، نقشه باز می شود و محل ماموریت شما و اطلاعات آن به شما نشان داده می شود .
مینی مپ بازی وارکرفت جهان وارکرفت دنیای وارکرفت

برچسب ها
ردیف عنوان
1 1- آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - انتخاب Realm
2 2- آموزش: آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - ساخت کاراکتر قهرمان شما
3 3- آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - نژادها
4 4 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - قیافه کارکتر
5 5 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - دوربین / حرکت
6 6 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - ماموریتها (Quests)
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید