درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
دوره های مرتبط

ویدیوهای پیشنهادی

2- آموزش: آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - ساخت کاراکتر قهرمان شما

3 نظرات
176 بازدیدها
بعد از انتخاب جهان بازیتان نوبت می رسد به ساخت قهرمان . در این قسمت شما چندین انتخاب دارید که تا زمانی که با این قهرمان بازی کنید یعنی انتهای بازیتان با این قهرمان ، با شما همراه خواهد بود . در تصویر زیر این انتخابها را ببینید تا بعد از آن توضیحات مربوطه را خدمتتان عرض کنم :

انتخاب قهرمان قهرمانهای وارکرفت World of Warcraft


خوب دقت کنید چون تا زمانی که با این کاراکترتان بازی کنید این گزینه ها قابل تغیر نیستند بجز تنظیمات ظاهری که اون هم هزینه ای داره که اوایل بازی پرداختش آسون نیست.

خب در اولین قدم شما باید انتخاب کنید که از "هوردها" باشید یا "علاینس" (با خودم گفتم اینطوری تلفظ صحیحش بیشتر به ذهن میاد مثل علاالدین تا اینکه بنویسم الاینس که کلمه نزدیکش میشه الاغ :)) پس عَلاینس. موافقین ؟) . اونهایی که اون نسخه های اولیه بازی وارکرفت یادشونه (یا فیلمش رو دیدن) میدونن که اصل داستان ، نبرد بین انسانها و اُرکها بود و به مرور ، نژادها و گروههای دیگه ای هم با هر کدوم از این دو گروه متحد شدند و گروه ارکها تبدیل شدند به هوردها و گروه انسانها تبدیل شدن به علاینسها . پس میتونید حدس بزنید که دوستی این دو گروه در طی بازی در هیچ حالتی ممکن نیست و بطور پیش فرض ، اگر در یکی از این دو فرقه باشید ، بازیکنان فرقه مخالف ، دشمن شما بوده و هیچ تعاملی باهم نخواهید داشت جز جنگ . در سرورهای PVP اگر به بازیکنی از فرقه مخالف برسید می توانید مانند موجودات دیگر که در بازی می بینید با آنها مبارزه کنید.

در قسمت بعدی هر کدام از این نژادها را مورد بررسی قرار می دهم ولی الان در این حد بدونید که هر نژادی مهارتها و گروههای خاص خودش را دارد و محل شروع بازی اش در سرزمین خاصی از نقشه خواهد بود و همچنین بعد از اون راجع به تواناییهای هر کاراکتر (کلاس یا رسته قهرمان مانند جادوگر ، راهب ، کشیش ، جنگجو و غیره) صحبت خواهیم کرد.

برچسب ها
ردیف عنوان قیمت
1 1- آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - انتخاب Realm رایگان
2 2- آموزش: آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - ساخت کاراکتر قهرمان شما رایگان
3 3- آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - نژادها رایگان
4 4 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - قیافه کارکتر رایگان
5 5 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - دوربین / حرکت رایگان
6 6 - آموزش بازی World of Warcraft آنلاین برای مبتدیان - ماموریتها (Quests) رایگان
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow