نکته :: Multiplayer Gamers کیست ؟
درخواست های ارتباط
جستجو
  لیست دوستان من
  صندوق پیام
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
  صندوق پیام
  رویدادها
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
  همه رویدادهای من
  تخفیف های وب سایت
  همه تخفیف ها

  عضویت در

  کانال تلگرام

  توسینسو

  اطلاعات مطلب
   مدرس/نویسنده
   پویان عارف پور
   امتیاز: 165017
   رتبه:4
   538
   138
   25
   1003
   پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

   ویدیوهای پیشنهادی

   Multiplayer Gamers کیست ؟

   تاریخ 11 ماه قبل
   نظرات 0
   بازدیدها 113
   Multiplayer Gamers به آن دسته از گیمرها گفته می شود که از بازی تک نفره با هوش مصنوعی لذت نمی برند و دوست دارند حریفشان یا حداقل اعضای تیمشان از آدمهای واقعی باشد. در بین این بازیکنان ممکن است انگیزه های متفاوتی وجود داشته باشد منجمله آنها می توان به رقابت ، ایجاد روابط اجتماعی ، حس بهترین بودن و قلع و قمع کردن را نام برد.رقابت در این گیمرها به صورتهای مختلفی هست بطور مثال در گروهی که تمایل به داشتن قدرت بیشتر دارند ، امتیاز بالاتر یا بدست آوردن عنوانهای بیشتر خیلی برایشان مهم هست و اینها هسته های اصلی اتحادها هستند . آنها که دنبال ایجاد تعامل اجتماعی هستند بیشتر در مد هایی از بازیها شرکت می کنند که اعضای تیم انسانها و دشمنان را هوش مصنوعی تشکیل دهد و معمولن شوخ طبع هستند و باعث ایجاد جو خنده در بازی می شوند .

   آنها که می خواهند بهترین باشند کمی حرص می خورند و بیشتر تمایل دارند حریفها نیز انسانها باشند و درصورت باخت ناراحت می شوند خیلی کم در این گروه افراد شوخ طبع می بینید و بیشتر خوی نظامی دارند و گاهی به بقیه هم خط می دهند. آنها که برای قلع و قمع کردن بازی می کنند بطور خاص بازیهای اکشن را دوست داشته و با رتبه و مدال زیاد کاری ندارند برای همین مثل وایکینگ ها به نبرد می پردازند تمرین می کنند تا بیشتر بکشند و اگر کمی با احتیاط بازی کنند جزو بهترین بازیکن ها می شوند وگرنه می شوند همان بازیکنان حرص درآری که به میان تیم دشمن می روند وبه دشمن امتیاز می دهند "بلکه کسی را بکشند" :)

   نویسنده : پویان عارف پور
   منبع : game.tosinso.com
   هرگونه نشر و کپی برداری بدون اجازه مالک اثر دارای مشکل قانونی می باشد
   برچسب ها
   مطالب مرتبط

   در حال دریافت اطلاعات

   نظرات
   هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید