Loading…

جزیره بازی های رایانه ای

ارسال کننده: wisemadguy
پویان عارف پور ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL.
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
نکته: Multiplayer Gamers کیست ؟
Multiplayer Gamers به آن دسته از گیمرها گفته می شود که از بازی تک نفره با هوش مصنوعی لذت نمی برند و دوست دارند حریفشان یا حداقل اعضای تیمشان از آدمهای واقعی باشد. در بین این بازیکنان ممکن است انگیزه های متفاوتی وجود داشته باشد منجمله آنها می توان به رقابت ، ایجاد روابط اجتماعی ، حس بهترین بودن و قلع و قمع کردن را نام برد.رقابت در این گیمرها به صورتهای مختلفی هست بطور مثال در گروهی که تمایل به داشتن قدرت بیشتر دارند ، امتیاز بالاتر یا بدست آوردن عنوانهای بیشتر خیلی برایشان مهم هست و اینها هسته های اصلی اتحادها هستند . آنها که دنبال ایجاد تعامل اجتماعی هستند بیشتر در مد هایی از بازیها شرکت می کنند که اعضای تیم انسانها و دشمنان را هوش مصنوعی تشکیل دهد و معمولن شوخ طبع هستند و باعث ایجاد جو خنده در بازی می شوند .

آنها که می خواهند بهترین باشند کمی حرص می خورند و بیشتر تمایل دارند حریفها نیز انسانها باشند و درصورت باخت ناراحت می شوند خیلی کم در این گروه افراد شوخ طبع می بینید و بیشتر خوی نظامی دارند و گاهی به بقیه هم خط می دهند. آنها که برای قلع و قمع کردن بازی می کنند بطور خاص بازیهای اکشن را دوست داشته و با رتبه و مدال زیاد کاری ندارند برای همین مثل وایکینگ ها به نبرد می پردازند تمرین می کنند تا بیشتر بکشند و اگر کمی با احتیاط بازی کنند جزو بهترین بازیکن ها می شوند وگرنه می شوند همان بازیکنان حرص درآری که به میان تیم دشمن می روند وبه دشمن امتیاز می دهند "بلکه کسی را بکشند" :)

نویسنده : پویان عارف پور
منبع : game.tosinso.com
هرگونه نشر و کپی برداری بدون اجازه مالک اثر دارای مشکل قانونی می باشد
دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.