درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

دلار - عرصه ای برای سودجوها

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
wisemadguy
پویان عارف پور
1397/01/07 01:56:44
برای ساخت ویدیوهام در قسمت بازیهای سایت توسینسو میخواستم هزینه یک بازی آنلاین رو پرداخت کنم . پرداخت مربوط به سایت بسیار معروف https://worldofwarcraft.com بود . چون عید بود نخواستم مزاحم دوستان خارج از کشورم بشم و تصمیم گرفتم برای اولین بار به یک سایت وطنی مراجعه کنم و به سایت - Payment24.ir - مراجعه کردم. آدرس پرداخت و یوزر پسورد رو دادم .پول زیادی نبود ولی حالم از شارلاتان بازی های رایج در کشورمون بهم میخوره . میگن با کارمزدمون میش 115 تومن ، میگید اوکی بعد که واریز میکنین زنگ میزنن به شما میگه نه الان یادمون افتاد که بجز اون کارمزد درصد پرداخت ، یه کارمزد بیست و پنج هزارتومانی هم باید بدید (؟!) توی دلتون میگید به درک پرداخت می کنم کارم راه بیفته چون اگه بخوام پول رو پس بگیرم کلی معطل میکنن و میپیچونن و اینها و پرداخت می کنید . بعد دوباره انجام نمیدن می پرسید چرا ؟؟ میگه سایتش قابلیت پرداخت با مسترکارت رو نداره و باید با یورو پرداخت بشه (عکس پایین رو ببینید داره یا نداره) و میگن پس با پِیپال باید انجام بشه - که لابد برای اونها سود بیشتری داره - و اینجاست که من به طرف میگم خودتی ! گفتم نمیخواد پول رو پس بدین گفتن برگشت پولتون 24 تا 48 ساعت طول میکشه تازه باید برین توی سایت تکیت ثبت کنین . شماره کارت و شماره شبا و اسمتون رو ثبت کنین و نوبت و این حرفا . زنگ زدم پشتیبانیش و بطور خلاصه گفتم بلد نیستین بگین نمیتونین وقت مشتری رو نگیرین بعد دیدم اپراتوره عین پیام ضبط شده هی تکرار میکنه نمیشه به این دلیل اون دلیل گفتم میدونم شما سر در نمیارین و بهتون گفتن فقط همینها رو هی بگین پس به سوپروایزرتون وصل کنین و در صحبت با مسئولشون بهش گفتم همونطور که موقع دریافت با یک کلیک پول می گیرین الان هم فوری و همین الان باید برای من وجه برگشت داده بشه بدون شبا بدون وقفه معنی نداره من 48 ساعت معطل بشم! گفت باید کارت بانک ملت داشته باشین گفتم دارم دید نشد گفت سقف پرداختمون پر شده گفتم اینترنتی واریز کنین و خلاصه وادارشون کردم انجام بدن .

پرداخت پول دلار world of warcraft

بله جشن تحریمها برای خیلی افراد سودجو عالی شد ... از خورده پاها و دلالهای ارزبگیر تا امثال بابک زنجانی ها هم نتیجه این جشنهایی بودند که هزینه اش برای ژنهای معمولی ایران که انسانهای عادی هستند - برای کسب درآمد کار می کنند و نه مثل ژنهای خوب کلاهبردار و پای سفره - بیشتر از جشنهایی بود که تا پیش از این دیده بودیم ... اختلاسهایی با اعدادی که ما حتی نمیدانیم چند صفر دارند .

میخواستم بدونم آیا کسی از این تحریمها سود برده ؟ به چه صورت ؟ چون برای من معمولی - که برای حتی به صرف یک استکان نفت کشورم یا سایر منابعش هم کنار "سفره" راهمان نمی دهند - جز دلار پنج هزار تومنی و گرونی همه چیز به بهانه گران شدن دلار نتیجه ای نداشت . داشتم خارج از کشور تابلوهام رو میفروختم که به لطف تحریمها دیگه با ایرانیها معامله نمی کنند. در محل کار قبلی من تعداد زیادی روتر و سوئیچ و غیره به بهانه تحریمهای با قیمتهای گزافی فاکتور میشد " این دیگه توی بازار نیست چون به ایران نمیفروشند !" یا "دلار شده انقدر قیمت این رفته بالا" و این مازاد قیمت بین بعضی مسئولین مربوطه تقسیم میشد و خب این هم سفره ای بود که حق نگاه کردن نداشتیم چه برسد به اینکه بخواهیم راجع به آن حرف بزنیم . بجز بعضی سفره ایها ( همونا که فیش حقوقیشون جیزه ) ، واسطه ها و دلالها شما کسی را دیدید که از تحریمها سود کند ؟

مهم ! پست اولیها و امروز ثبت نامیها تا یک هفته حق نظر دادن ندارید ;)

نویسنده : مهندس پویان عارف پور - Game.Tosinso.com
کپی این مطلب با ذکر منبع ، تشکر در پی دارد
author
rasool1
rasool danesh
13 ماه قبل
سلام
پویان جان بخشی کوچیکی از ماجرا رو گفت اما من میخوام بگم موضوع خیلی بزرگتره .....
چند تا نکته و سر نخ رو میدم خوانندگان مطلب با هوش مهندسی تا آخر بخونن..
1- ترامپ و دولت آمریکا عید رو تبریک گفت و جالب بود که نکاتی توی تبریکش بود که به دنیای it ایران ربط داشت .بلافاصله وزارت خزانه داری آمریکا که مسئول رسیدگی به تحریم های ایران است به کلیه شرکتهای it مخصوصا اونهایی که توی حوزه سخت افزار هستند چراغ سبز نشون داد که میتونن با ایران معامله داشته باشن و از تحریم نترسن و جریمه نمیشن
2-شهید چمران میگه :****می گویند تقوا از تخصص لازم تر است. آن را می پذیرم. اما می گویم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد بی تقواست.****
3-خودمون هستیم ، آره همین من و شما هستیم که مسبب میدان دادن به همچین کسانی هستیم .اصلا خودمون از همین کسان هستیم
4- توی شهرداری مشهد برای کاری رفته بودم. یک خانمه ای که کارمند اونجا بود از وقتی من رفتم داشت با چند تا مرد دیگه چت میکرد (توی شهرداری مشهد یک نرم افزار است به نام لینک که برای چت کارمندان است و صفحه چتش پر عکس قلب و بوس بود. جالب که این خانم شوهر هم داره) بعد از اینکه از چت خسته شد سرش رو کرد توی گوشیش و با تلگرامش ور میرفت و بعد چند تا نامه آوردن که همه رو به همکاراش داد و خودش باز بیکار شد بعد رفت شروع کرد دعوا با رئیسش !!!!!
گفتم چرا دعوا میکنه گفتن که چند روز پیش که اول مهر بوده به کارمندا یک مبلغی داد که برای کسانی که بچه مدرسه ای دارن کمکی شده باشه و این مبلغ چون 150 هزار تومن بوده ، از نظر این خانم کم بوده و داره اعتراض میکنه .جالبه بدونین به این خانم هم این 150 هزار تومن رو داده بودن و این خانم اصلا بچه نداره . پرسیدم این خانم چقدر حقوق میگیره ، گفتن این خانم آشنای معاون شهردار است و ماهی 4 تومن حقوق میگیره . میبینید چطور ملتی هستیم و داریم پول بیت المال رو به کی میدیم
مثل این خانم توی شهرداری مشهد و احتمالا توی ادارات دیگه زیاده و این خانم از آسمون نیومده ، از خودمونه شاید همسر یکی از همین افراد سایت باشه که توی هر اداره ای کار میکنن
5-تا خودمون نخوایم هیچی درست نمیشه. فکر نکنید باید اعتراض به بیرون کنیم . نه نه اولین اعتراض و اولین درست شدن باید و باید از خودمون شروع بشه
6-بیشترین روی حرفم با همین کسایی است که دلشون واسه ایران میتپه و کسایی که عقاید مذهبی دارن.بجنبین باور کنید ایران مدیر میخواد .مدیر لایق و درس خون و با اطلاع و با سواد ، نه فقط مدیری که بلده نماز شب بخونه
7-دوستان عزیز توی خاکی و سرزمینی که مادر شهید و خانواده شهید شرم دارن که بگن از این کشور و انقلاب طلبکارن ، ژنهای خوبی پیدا میشن که چون پدرشون سابقه چند ماه جبهه داره از ایران طلبکارن و میگن هرچی دزدیدیم بابت طلبی بوده که از ایران و انقلاب داشتیم
8- پدرم میگفت توی جبهه جلوی چشم من یارو خودش به پاش شلیک کرد تا مجروح و جانباز جنگی محسوب بشه و الان رئیس یک سازمان عریض و طویل است
.....
ببخشید حرفام تماما خارج از بحث it بود
شاید هم حذف کردم
author
CySco
رضا
13 ماه قبل
سلام میگم چرا هرچی صبر میکنم ویدئو جدید تو سایت قرار بگیره اما خبری نیست
پس داستانش این بود ، هر طرف رو که نگاه میکنیم از این مدل رفتار میبینیم
کاریشم نمیشه کرد جز اینکه شخصیت خودمونو بسازیم ... .

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات