Loading…

جزیره بازی های رایانه ای

ارسال کننده: wisemadguy
پویان عارف پور ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL.
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
مقاله: Hardcore gamer کیست ؟
تفاوت Hardcore gamer یا گیمر متعصب/تعصبی با سایر دسته بندیها در تعصب آنها روی "بازی" هست . بیشتر این نوع گیمرها بیشتر از یک نوع کنسول بازی دارند . اینها همانهایی هستند که به فروشگاه بازیها می روند و دنبال عناوین جدید می گردند . آنها اخبار بازیها را دنبال می کنند و وقتی میخواهند یک بازی را شروع کنند بطور خاص دنبال بازیهایی که مشهور شده اند نیستند و اول راجع بازی تحقیق می کنند و ویدیوهای مربوط به آنها را در یوتیوب نگاه می کنند. این نوع گیمرها اخبار بازیها را دنبال می کنند و همیشه چند در چند سایت مربوط به بازیها پرسه می زنند .یکی دیگر از خصوصیات این گیمرها که آنها را از سایر گیمرها متمایز میکند ، تعصب آنها روی تیمشان هست .

بطور مثال در بازیهایی که اتحاد وجود دارد این نوع گیمرها هرنوع فداکاری ای برای اتحادشان می کنند و به هم تیمهایشان کمک می کنند و برای اینکه همیشه در تماس باشند همیشه راهی می اندیشند تا در صورت نیاز به سرعت برای کمک به اتحادشان آنلاین شوند یا جانشینشان کار را انجام دهد و بطور خلاصه ، اینطور بازیها را خیلی جدی می گیرند و رتبه اتحادشان برایشان بسیار مهم هست.این دسته از گیمرها ، سخت افزار دستگاهشان را بر اساس نیاز بازیها ارتقا می دهند و بسیاری مواقع برنامه های روزانه آنها با ساعت بازیشان تنظیم می کنند و نه انجام بازیهایشان در ساعات آزادشان .آنها از بازی لذت می برند ولی در عین حال رتبه شان در رده بندی برایشان مهم هست و معمولا بعد از پایان بازی به آمار بازی نگاه می کنند ببینند آیا بیشترین امتیاز را گرفته اند ؟ آیا رکورد زده اند و ...

نویسنده : پویان عارف پور
منبع : game.tosinso.com
دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.